Członkowie KNA

Tworzymy organizację studencką. Zrzeszamy studentów I stopnia, II stopnia i studiów podyplomowych Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Zajmujemy się promocją arteterapii, wspólnie inspirujemy się do działania i wymieniamy doświadczeniami z zakresu pracy arteterapeutycznej.


Monika Herrmann

Przewodnicząca KNA

Arteterapię rozumiem… jako proces wglądowy i twórczy. W arteterapii dostrzegam… ogromny potencjał i moc kojenia. Jako arteterapeuta… postaram się jak najwięcej doświadczać i szkolić, aby móc pomagać innym.

Poza arteterapią… interesuję się psychoanalizą jungowską, tańcem, fotografią, kolażem, modą.. czyli ogólnie pojętą sztuką 

Anna Piwowarska AniRyska

Członkini KNA

Arteterapię rozumiem  jako niekończącą się opowieści o Tobie, o mnie … , doświadczanie przemiany w Tobie we mnie … i wartości z tego płynącej dla Ciebie i dla mnie … Po prostu. Tylko tyle. Albo Aż tyle. W arteterapii dostrzegam nadzieję, być może i Ty znajdziesz to, czego właśnie szukasz.
Jako arteterapeuta . . . Jestem tu dla Ciebie i podążam razem z Tobą. Możesz do mnie zadzwonić, napisać i opowiedzieć o swoich potrzebach. 
  
Poza arteterapią  jestem a n i R y s k a podążająca swoją drogą. Tworząc podążam za naturą, minimalizmem, znajomością symboli i dobrą intencją, buduję przestrzeń spokoju, zaufania i wiary w której można oddać się swobodnej atmosferze bycia po prostu sobą.
Moje minimalistyczne dekoracje z gipsu i grafiki z intencją tworzy natura, przywołuję je ja. Ja je przelewam do formy i na papier, pozwalam zaistnieć, kadruję, opiekuje się nimi, wydobywam i przedstawiam Tobie.

Olga Hucko-Biernat

wiceprzewodnicząca KNA

W arteterapii dostrzegam potencjał wydobywania tego, co ważne, a dla czego trudno znaleźć adekwatne pojęcia. Nie musimy nazywać rzeczy, by rozumieć, przeżywać, doświadczać. Czasem w opowieści nie pojawiają się słowa. Pojawiają się pojawy rzeczy, które sztuka, działanie, bycie w działaniu pomaga nam wydobyć na powierzchnię.