Harmonia przez sztukę

KNA serdecznie zaprasza na cykl trzech warsztatów ,,Harmonia przez sztukę”, mających na celu, zmniejszyć stres przed zbliżającymi się sesjami egzaminacyjnymi.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej, chcących w ciekawy sposób oczyścić i zrelaksować umysł kilka chwil przed nadchodzącą falą stresu.

Harmonogram:

Warsztaty I ,,Z KSIĄŻKĄ PO MOC”

Prowadzący: Monika Dziedzic

15.01.2024 r. godz. 16:00 – 17:30

Warsztaty mają na celu wsparcie w budowaniu sprężystości emocjonalnej przed stresującym wydarzeniem rozciągniętym w czasie – sesją egzaminacyjną. Okazanie empatii i uważności na uczucia towarzyszące uczestnikom, wsparcie w radzeniu sobie ze stresem, zmobilizowanie wewnętrznych zasobów

Warsztaty II ,,CIEPŁE OTULENIE”

Prowadzący: Karolina Sobolewska

19.01.2024 r. godz. 15:00 – 18:00

Warsztat mindfulness obejmujący techniki uważnościowe, taniec i ruch intuicyjny oraz działania plastyczne. Skupia się on na wyciszeniu, zauważeniu swojego ciała, budowaniu z nim relacji, wspieraniu swobodnej ekspresji i samomiłości. Warsztat otwiera na twórczą kreację, której owoce zbieramy w codziennym życiu

Warsztaty III ,,BRZMIENIE EMOCJI”

Prowadzący: Zofia Rodowicz

24.01.2024 r. godz. 10:30 – 11:30

Celem warsztatu jest rozpoznawanie, nazywanie i wyrażanie emocji za pomocą dźwięku. Nie zabraknie sztuk wizualnych i synestezji – połączenia sztuk i zmysłów. W trakcie warsztatu uczestnicy będą mogli poznać świat dźwięku i zanurzyć się w niego a także odnaleźć w nim swoje miejsce.

Śpieszcie się, zapisy już ruszyły! https://forms.gle/LUc8C9F8rjpjT1sNA

Do zobaczenia na warsztatach!