Obecność – wystawa KNA

Obecność – wystawa prac członków Koła Naukowego Arteterapii Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej wskazuje istotną rolę twórczości i tworzenia w rozwoju i kształceniu arteterapeutów.

„Obecność” to zbiór prac Jarka Bułki, Izabelli Dziekiewicz, Agaty Greckiej, Olgi Hucko, Joanny Kaźmierczyk, Agnieszki Ostrowskiej, Weroniki Sotek.

Każdy z nas jest inny, każdy opowiada jakąś inną – własną, czasem wyobrażoną, czasem prawdziwą historię. Niektórzy ukazują migawki, próbują uchwycić detale, inni kreują cały świat, w/z którym czują się najlepiej. Poszukujemy, sprawdzamy, poznajemy samych siebie poprzez pędzel, płótno i farby. Wszyscy – razem – jesteśmy obecni w arteterapii rozumianej jako praktyka, dziedzina wiedzy i profesja. Naszej drodze rozwoju towarzyszy ta najważniejsza, najistotniejsza i najtrudniejsza w obcowaniu – SZTUKA. Mimo różnych trudności nie tracimy zapału i tworzymy tak, jak potrzebujemy, jak lubimy i jak czujemy.

Jesteśmy obecni – dla siebie i dla innych, serdecznie zapraszamy na obecność z nami w Pałacyku nad Utratą w Galerii Owalnej.

Wernisaż wystawy

Wernisaż wystawy odbędzie się 05.07.2022 r. o godzinie 14:30 w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia Psychicznego im. J. Mazurkiewicza w Pruszkowie.

Obecność wystawa prac KNA